O nas

TAKFOODS jest młodą firmą z tureckimi korzeniami funkcjonującą na europejskim rynku. Przedmiotem jej gospodarczej działalności jest przede wszystkim produkcja i handel chałwą i pastą sezamowa, ale również import szeroko rozumianej galanterii naturalnych bakalii prosto z Azji: (morwa, pestki moreli, liść laurowy,morela suszona, morela naturalna, orzech laskowe, pistacja)

Produkowana przez nas w zakładzie w Gdyni chałwa wytwarzana jest ręczne według tradycyjnej tureckiej receptury. Przy jej produkcji zatrudnieni są najwyższej klasy fachowcy z Turcji posiadający wieloletnie doświadczenie zdobyte u renomowanych producentów tureckich chałw.

Oferujemy chałwę sezamową o smakach: naturalnym, kakaowym, bakaliowym, ostrym, z migdałami, z orzechami laskowymi, orzechami włoskimi, sezamem oraz pistacjowymi , w opakowaniach o zróżnicowanej gramaturze.  Jesteśmy  w stanie zmianę gramatury opakowań jak również produkowanie chałwy pod Państwa marką.

Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem naturalnych mydeł o najprostszym czteroskładnikowym składzie z regionu historycznej Antiochii Syryjskiej niegdyś Syria, dziś miasto w Turcji położone 50 km od Allepo.

Zachęcamy Państwa, do nawiązania współpracy z naszą firmą, która to współpraca przynieść może zainteresowanym duże korzyści.

Na Państwa życzenie udzielimy dodatkowych szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i jej działalności.

Jeżeli wyrazicie Państwo wstępne zainteresowanie naszą ofertą otwarci jesteśmy na spotkanie z Państwa przedstawicielami we wskazanym nam miejscu i czasie.

Nasza Misja i wizja

  1. Jakość i przystępna cena dla klientów, szybka obsługa
  2. Naszym celem jest zadowolenie klientów
  3. Nasz sposób życia: działanie w zespole
  4. Nasza zasada uczciwość, jakość i bezpieczeństwo