O nas

Firma TAKFOODS to producent chałwy i tahini oraz importer bakalii.

Jesteśmy firmą rodzinną, która działa nieprzerwanie z sukcesem na rynku polskim od kilku lat przenosząc swoje wcześniejsze doświadczenie w produkcji i handlu chałwą z rynku tureckiego.

Jesteśmy jednym z nielicznych producentów chałwy i tahini działającym na rynku polskim oferującym tradycyjną chałwę sezamową i słonecznikową wytwarzaną zgodnie z oryginalną turecką recepturą.

Jesteśmy natomiast jedynym producentem w Polsce, który w ofercie ma ponad 14 smaków chałw produkowanych na tacach z dodatkiem ksylitolu.

Przedmiotem naszej działalności jest przede wszystkim produkcja i handel chałwą sezamową, słonecznikową i pastą sezamową (zwaną tahini), ale również import szeroko rozumianej galanterii naturalnych bakalii prosto z Azji: (morwa suszona, pestki moreli gorzkiej, liść laurowy, morela suszona, orzech laskowe, pistacja naturalna).

Produkowana przez nas w Zakładzie w Gdyni chałwa wytwarzana jest ręcznie według tradycyjnej tureckiej receptury. Przy jej produkcji zatrudnieni są wykwalifikowani rzemieślnicy chałwy z Turcji posiadający wieloletnie doświadczenie zdobyte u renomowanych producentów tureckich chałw.

Oferujemy chałwę sezamową o obniżonej zawartości cukru z dodatkiem ksylitolu o smakach: naturalnym, waniliowym, kakaowym, bakaliowym, ostrym, z migdałami, z orzechami laskowymi,  z orzechami pecan, z sezamem, z pigwą,  czarna z melasą karob, z miodem, z pistacjami oraz chałwę słonecznikową w opakowaniach i tacach aluminiowych o zróżnicowanej gramaturze.

Jak działamy?

  • Gwarantujemy szybką dostawę w całej Polsce jak i zagranicą
  • Gwarantujemy jakość i świeży produkt
  • Gwarantujemy ceny producenta i rabaty dla stałych klientów
  • Gwarantujemy uczciwość i bezpieczeństwo

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych jak i indywidualnych.